Współpraca

Serwis mamawokolicy.pl to połączenie platformy blogowej z platformą społecznościową tworzoną przez same Mamy. Chcemy, aby Mamy z okolicy, które poznają się dzięki naszej unikatowej wyszukiwarce, tworzyły własne lokalne grupy wspierających się Mam w całej Polsce i przenosiły znajomość z wirtualnego do rzeczywistego świata.

Mamy tworzące społeczność mamawokolicy.pl to kobiety aktywne i poszukujące, które pomimo wielu obowiązków związanych z wychowywaniem dzieci, chcą rozwijać swoje pasje, korzystać z dostępnej oferty kursów i aktywności skierowanych dla Mam, a także uczestniczyć w życiu swojej okolicy. Interesują się też nowymi technologiami, które mogą ułatwić im codzienne życie.

Na naszej platformie blogowej chcemy poruszać przede wszystkim tematy związane z aktywizacją, rozwojem osobistym i zawodowym Mam. Inspirować je i zachęcać do działania. Nie zabraknie również tematów poświęconych pielęgnacji i zdrowiu oraz wychowywaniu dzieci.

Współpraca reklamowa, promocyjna

Jesteśmy otwarci na współpracę  z firmami, markami, organizacjami i instytucjami, których produkty czy usługi pasują do formatu i tematyki bloga serwisu mamawokolicy.pl i będą wspierały Mamy w ich rozwoju osobistym, a także pomagały w pielęgnacji i wychowywaniu dzieci.

Nasza oferta współpracy obejmuje m.in. zamieszczenie pojedynczej reklamy, organizację konkursów, opracowanie artykułów opowiadających historię o produkcie, stworzenie angażującej kampanii marketingowej lub programów specjalnych.

Każdej formie współpracy poświęcamy dużo uwagi i przygotowujemy ją tak, aby była wartościowa, podobała się i naszym Czytelniczkom, prezentującym się firmom, i nam samym. Zwracamy uwagę zarówno na stronę merytoryczną, jak i estetykę realizowanych wspólnie z naszymi Partnerami projektów i kampanii. Zawsze jesteśmy w bieżącym kontakcie z przedstawicielami firmy i wspólnie pracujemy nad stworzeniem jak najlepszych treści, materiałów promocyjnych czy kampanii.

Partnerstwo

Chętnie nawiążemy współpracę  partnerską z firmami, instytucjami i organizacjami, których projekty, usługi lub produkty są unikatowe, oferują wartość dodaną, wspierają i aktywizują Mamy, dają im wiedzę i narzędzia pomagające w organizacji codziennego życia.

Nawiązane z mamawokolicy.pl partnerstwo może być stałe lub czasowe, związane np. z realizowanym przez firmę czy organizację projektem.

Pytania i propozycje współpracy reklamowej i partnerskiej prosimy kierować na adres: współpraca@mamawokolicy.pl lub poprzez zamieszczony obok formularz kontaktowy.  

Współpraca redakcyjna

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą redakcyjną z serwisem mamawokolicy.pl i chciałabyś/chciałbyś publikować swoje artykuły czy felietony na naszym blogu, prześlij nam informacje o sobie i pomysł na współpracę autorską na adres: redakcja@mamawokolicy.pl

Zapraszamy do kontaktu:-)