Chcesz spotkać Mamy idealnie dopasowane do Ciebie?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem, jak optymalnie uzupełnić profil użytkownika.

Przejdź niżej, aby dowiedzieć się więcej

Pierwsza i najważniejsza zasada.
Bądź zawsze sobą!

Portal mamawokolicy.pl jest przeznaczony dla Mam, które chcą poznać nowe Mamy i spędzać wspólnie czas w swoim towarzystwie. Jeżeli uzupełnisz swój profil szczerze, dasz innym Mamom poczucie, że jesteś godna zaufania i warto z Tobą nawiązać kontakt.

Wskazówka 1

Zadbaj o swoje zdjęcie profilowe

Chętniej nawiązujemy bliższe relacje z osobami, które na zdjęciu profilowym zamieszczają swoje zdjęcie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś, możesz w każdej chwili wstawić zdjęcie, edytując swój profil użytkownika.

Agnieszka Kowalska

Staraj się używać swoich prawdziwych danych personalnych.

Doskonale rozumiemy, że chcesz chronić swoje dane. Pozostawiamy Ci pełną dowolność, co do nazwy Twojego profilu, ale zastanów się czy chciałabyś nawiązać znajomość z Kicią_16 zamieszkałą na Hawajach?

Kocham zwierzęta. Uważam, że wychowywanie dzieci razem ze zwierzętami uczy je odpowiedzialności i empatii. Odkąd Saba jest w naszym domu, moja Kasia jest spokojniejsza i nigdy się nie nudzi ☺

Od dziecka zakochana w postaci Jamesa Bonda… niestety z czasem nasze drogi się rozeszły 😉

Napisz kilka zdań o sobie

Wypełniając informacje o sobie w formularzu i na profilu, przedstawiasz się innym Mamom, które znalazły Cię za pomocą naszej wyszukiwarki. Dzięki temu, możesz znaleźć nie tylko drugą Mamę na wspólne spacery, ale także kogoś, kto podziela Twoje zainteresowania! Te dane możesz w każdej chwili zmienić.

Porada-4

Rozwijaj swój profil każdego dnia

Pisz o tym, co ciekawego robiłaś ostatnio. Dziel się zdjęciami z miejsc, w których byłaś. Mamy, które dodałaś do znajomych dostaną powiadomienia o nowym poście na Twoim profilu.

To nic trudnego, prawda ?

A teraz możesz dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa w sieci i podczas korzystania z naszego serwisu. Znajdziesz tutaj porady, które przydadzą Ci się także na co dzień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA
Bądź bezpieczny w sieci!

Nasi Partnerzy

Good Wood