Mamy dla Was pomysł na prezent super last minute! 🙂

To voucher na wspólnie spędzony czas! 🎁Podarujmy nasz czas nie tylko dzieciom, ale i mężowi/partnerowi, rodzicom, przyjaciołom. Niech sami wybiorą, czy to ma być wspólne polegiwanie przed telewizorem, lodowisko, czy wyjście do kina.

Z naszej stony, dając taki voucher zapewniamy 100 % swojej uwagi osobie obdarowanej. Może się okazać bardzo trudne, prawda?  😉 Czy już wyborażacie sobie swoje dzieciaki, które decydują, jak spędzą z mamą swój „dostany” czas?

Przygotowałyśmy dla was 4 wzory voucherów. Znajdziecie je pod tym linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/0B6pLlOPBe3nRdGtsaUVqc29MRkU

Vouchery są w formacie pdf (najlepszy do druku w punktach xero) i ppt (w tym programie możecie robić własne modyfikacje voucherów). Vouchery najlepiej wydrukować oczywiście na trochę grubszym papierze (typu blok rysunkowy). Jeśli nie macie drukarki w domu i grubszego papieru, to na pewno w każdym punkcie xero wydrukują Wam taki voucher. Pamiętajcie tylko, żeby przesłać im/zgrać na pendrive pliki w pdf.

Potem wystarczy dobrać ładną kopertę lub przewiązać voucher wstążeczką i gotowe! Macie bardzo osobisty prezent na Gwiazdkę!

Miłej zabawy!🎄

Dodaj komentarz

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.

Zostaw swojego maila, aby otrzymać darmowe inspiracje, informacje o naszych akcjach, promocjach i najnowszych postach.

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych i otrzymywanie od mamawokolicy.pl informacji handlowych.