Pomoc

Wszystko, co powinnaś wiedzieć na temat działania serwisu mamawokolicy.pl

Niezależnie od tego jaka jesteś, jaką masz rodzinę, czy Twoje przyjaciółki też mają dzieci, dzięki mamawokolicy.pl możesz poznać i zaprzyjaźnić się z innymi Mamami, które mieszkają w Twojej okolicy, mają podobne zainteresowania, styl życia, harmonogram dnia i tak, jak Ty wiedzą doskonale, że czasem trudno spotkać się nawet na kawę. Mamawokolicy.pl nie tylko pomoże Ci zaoszczędzić czas i znaleźć najbardziej pasujące do Ciebie Mamy z Twojej okolicy, ale też nawiązać nowe przyjaźnie, stworzyć własną sieć wspierających się wzajemnie Mam. Dzięki naszej platformie, bez stresu, bez zaczepiania nieznajomych Mam na placu zabaw, możesz nawiązać znajomość najpierw online i sama zdecydować, kiedy chcesz spotkać się z daną Mamą.

Pierwszym etapem jest zarejestrowanie się w serwisie. W kolejnym etapie, przechodzisz do formularza zawierającego pytania, które pomogą stworzyć Twój profil użytkownika. Po kliknięciu na „Przykładowy profil” zobaczysz wskazówki, jak optymalnie uzupełnić swój profil.

Pytania oznaczone gwiazdką są obowiązkowe, ponieważ pozwolą na dobranie pasujących do Ciebie Mam. Wypełnienie pozostałych pytań jest opcjonalne. Zachęcamy jednak do pełnego wypełnienia formularza. Dzięki temu wyszukiwarka będzie mogła zaproponować Ci profile Mam najbardziej do Ciebie pasujących.

Przy rejestracji prosimy o używanie prawdziwego imienia . W momencie tworzenia profilu użytkownika można użyć zamiennie nicka, który zamiast imienia będzie wyświetlany innym Mamom. Jednak, bardzo zależy nam na tym, aby Mamy, które zarejestrują się w serwisie mamawokolicy.pl czuły się bezpiecznie i mogły ufać sobie nawzajem. Zachęcamy więc do używania prawdziwego imienia.

To proste. Zaloguj się na swój profil i kliknij „Ustawienia konta”. Tutaj możesz zmienić nazwę użytkownika, adres e-mail lub hasło. Pamiętaj, aby po każdej zmianie kliknąć „Zachowaj zmiany".

To proste. Zaloguj się na swój profil i kliknij „Ustawienia konta” - pod wykresem z procentowym uzupełnieniem profilu. lub przy swoim awatarze po prawej stronie

Nie martw się. Pasujące do Ciebie Mamy na pewno się pojawią. Zadbamy o to, aby jak najwięcej Mam dowiedziało się o serwisie mamawokolicy.pl i dołączyło do naszego grona Mam. W międzyczasie sprawdź czy wypełniłaś dokładnie swój profil użytkownika. Możesz także zwiększyć obszar poszukiwań – okolicę, w obrębie, której chciałabyś znaleźć i spotykać się z innymi Mamami. Zapraszamy także do śledzenia naszego bloga, w którym będziemy zamieszczać przydatne i ciekawe dla Mam informacje.

Ponieważ dbamy o to, aby zapewnić wszystkim Mamom poczucie bezpieczeństwa i komfortu w korzystaniu z naszej platformy mamawokolicy.pl, wyszukiwać inne Mamy i kontaktować się z nimi można wyłącznie po stworzeniu własnego profilu użytkownika.

Mamy, które wskazała Ci wyszukiwarka możesz zaprosić do grona swoich znajomych. Ze znajomymi Mamami w każdej chwili możesz się skontaktować wysyłając wiadomość w ramach czatu dostępnego w serwisie mamawokolicy.pl.

Nie. W serwisie mamawokolicy.pl możesz się kontaktować z innymi Mamami tylko za pomocą wewnętrznego komunikatora. W ten sposób Twoje dane osobowe będą bezpieczne i będziesz mogła lepiej poznać inne Mamy zanim zdecydujesz się udostępnić im swój adres e-mail czy numer telefonu.

Nie. Na mamawokolicy.pl wykorzystujemy wewnętrzny system komunikacyjny, dzięki któremu Twoje wiadomości są widoczne tylko dla Mamy, do której zostały wysłane.

Obecnie nie ma możliwości wysyłania wiadomości do kilku Mam jednocześnie, ale w przyszłości planujemy udostępnić taką opcję.

Obecnie stworzenie profilu użytkownika i korzystanie z bazy Mam oraz treści zamieszczanych na blogu mamawokolicy.pl jest bezpłatne. W przyszłości, być może powstaną dodatkowe użyteczności serwisu, które będą dostępne po wykupieniu abonamentu miesięcznego lub rocznego.

Mamawokolicy.pl nie udostępnia, ani nie sprzedaje żadnych danych osobowych, włączając w to: Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, informacje o Twoich dzieciach. Nie udostępniamy żadnych informacji, które pozwoliłyby reklamodawcom lub innym podmiotom czy osobom na kontakt z Tobą. Natomiast zgromadzone przez nas anonimowe dane demograficzne, pozyskane z wypełnionego formularza rejestracyjnego mogą zostać wykorzystane przez nas do tworzenia raportów na temat zwyczajów zakupowych Mam/ gospodarstw domowych z dziećmi i w celach marketingowych.

W serwisie mamawokolicy.pl zamieszczane są oferty reklamowe i promocyjne wybranych firm, których produkty lub usługi mogą być ciekawe i przydatne dla Ciebie i Twojego dziecka. Środki uzyskane z reklam pozwalają nam na rozwój serwisu i jeszcze lepsze dostosowanie go do Twoich potrzeb.

Odpowiedzi na te pytania nie są obowiązkowe, ale pomogą nam w uszczegółowieniu Twojego profilu i lepszym dopasowaniu Mam. Dane te są ściśle poufne i nie będą ujawniane innym Mamom, ani osobom trzecim. Posłużą nam do zebrania anonimowych danych statystycznych, dzięki którym będziemy mogli lepiej poznać Mamy korzystające z platformy mamawokolicy.pl i zaproponować Ci dopasowane do Twoich potrzeb nowe użyteczności, wydarzenia czy oferty reklamowe i promocyjne wybranych firm, których produkty lub usługi mogą być ciekawe i przydatne dla Ciebie i Twojego dziecka. Jeśli, któreś z tych pytań jest dla Ciebie niekomfortowe, po prostu je pomiń.

Wszelkie zapytania i uwagi związane z obsługą i korzystaniem z serwisu czy też sugestie dotyczące jego rozwoju prosimy kierować na adres kontakt@mamawokolicy.pl. Standardowy czas odpowiedzi to 24 godziny, ale w miarę możliwości będziemy odpowiadać na maile szybciej.

Poznawanie nowych osób i nawiązywanie znajomości przez Internet jest już w dzisiejszych czasach na porządku dziennym. Wiele osób na całym świecie korzysta z tej formy kontaktu, przenosząc często znajomości wirtualne w świat rzeczywisty. Jednakże zachęcamy do rozwagi i nie podawania od razu wszystkich swoich danych kontaktowych. Pamiętaj, że nie musisz się spieszyć i od razu umawiać się na spotkanie. Daj sobie czas na poznanie i zaprzyjaźnienie się z innymi Mamami.

W tej chwili serwis mamawokolicy.pl działa na terenie Polski. Nie wykluczamy jednak w przyszłości rozwinięcia naszego serwisu na Mamy mieszkające poza granicami naszego kraju.

Z naszych obserwacji i badań wynika, że Tatusiowie rzadziej niż Mamy poszukują podobnych relacji i nawiązania kontaktu z innymi rodzicami mieszkającymi w okolicy. Jednak jeśli jakiś Tatuś chciałby dołączyć do naszej grupy Mam, zapraszamy serdecznie.


Formularz Kontaktowy

Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją opinią, poinformować nas o ważnej akcji, wydarzeniu czy historii innych Mam, o których warto napisać lub jeśli masz jakiekolwiek problemy techniczne, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowych artykułach, naszych akcjach, wydarzeniach i promocjach.


Nie wysyłamy spamu. W każdej chwili możesz wypisać się z newslettera.

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych i otrzymywanie od mamawokolicy.pl informacji handlowych.

Nasi Partnerzy

Good Wood