Spotkaj Mamę
taką jak Ty!

Pomożemy Ci poznać i spotkać podobne do Ciebie Mamy z Twojej okolicy. Tutaj możesz nawiązać nowe przyjaźnie, wymieniać doświadczenia i stworzyć własną grupę wspierających się Mam.

Zarejestruj się i sprawdź, jakie Mamy mieszkają w Twojej okolicy!

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ
To nic nie kosztuje!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dlaczego warto dołączyć do mamawokolicy.pl ?

Mamy z Twojej okolicy

1

Szukasz innej Mamy takiej jak Ty na wspólne spacery z dziećmi? Chciałabyś pójść na fitness, a nie masz z kim zostawić dziecka? A może marzy Ci się po prostu wypad na kawę z inną Mamą? Rejestrując się na portalu mamawokolicy.pl zyskujesz kontakty do Mam mieszkających w Twojej okolicy.

Idealne dopasowanie

2

Dzięki specjalnemu algorytmowi naszej wyszukiwarki otrzymujesz propozycje Mam, które są w podobnym wieku i mają dzieci w podobnym wieku, podobne do Twoich zainteresowania i plan dnia.

Z wirtualnego do rzeczywistego kontaktu

3

Właśnie zamieszkałaś w tej okolicy i nikogo nie znasz? Nie lubisz lub nie masz śmiałości w nawiązywaniu znajomości z obcymi osobami? Dzięki mamawokolicy.pl możesz się zaprzyjaźnić z innymi Mamami najpierw w wirtualnym świecie, zanim zdecydujesz się na spotkanie w realnym świecie.

Bezpieczeństwo danych

4

Twoje dane osobowe nie są widoczne dla innych Mam. Kontaktować się z innymi Mamami możesz za pomocą specjalnego czatu na serwisie mamawokolicy.pl. To Ty decydujesz na jakim etapie znajomości, komu i jakie dane kontaktowe udostępnić.

CO DALEJ?

Chcę dołączyć do mamawokolicy.pl Co dalej?

Zobacz, co należy zrobić, aby nawiązać kontakt z drugą Mamą

1
2
3
4
4
ZAREJESTRUJ SIĘ ZAPRASZAMY NA BLOGA

Zapraszamy również na naszego bloga

Sprawdź teraz

Nasi Partnerzy

Good Wood