O Michale Szafrańskim, najbardziej znanym blogerze finansowym w Polsce, pisałyśmy już w poprzednim artykule o kursie POKONAJ SWOJE DŁUGI. Polecamy Wam śledzić bloga Michała JakOszczedzacPieniadze.pl. To kopalnia wiedzy o finansach osobistych, z której na dodatek możecie korzystać bezpłatnie.

Michał twierdzi, że z natury jest leniwy, ale my mu nie wierzymy 🙂 W lipcu ukazała się jego najnowsza książka „Finansowy ninja”. 518 stron pisanych drobnym maczkiem to raczej tytaniczna praca…

A tak na serio, to książka jest efektem ponad 2 lat pracy. Zawiera nie tylko esencję kilkuset obszernych artykułów opublikowanych przez Michała na jego blogu, ale też wiele zagadnień, o których Michał jeszcze nie pisał.

Ta książka przekazuje fundamentalną wiedzę o finansach osobistych. To ściągawka i podręcznik wiedzy o finansach osobistych w jednym. Dowiecie się z niej m.in., jaki jest arsenał finansowego ninja, jak negocjować umowy, jak mądrze korzystać z produktów finansowych (kont, lokat, karty bankowych, ubezpieczeń), co to jest optymalizacja podatkowa, dlaczego warto inwestować i jakie są podstawowe zagrożenia z tym związane. Oprócz porad z zakresu oszczędzania dowiecie się, jak mądrze powiększać swoje zarobki negocjując z samą sobą i pracodawcami.

Czy warto przebrnąć przez te ponad 500 stron i wkroczyć na drogę finansowego ninja? Tak, bo droga finansowego ninja, to droga do niezależności finansowej!

Posłuchajcie, jak sam Michał mówi o swojej książce:

26 lipca odbyła się oficjalna premiera książki. W ciągu 2 miesięcy w przedsprzedaży rozeszło się 11 tys. egzemplarzy! Do chwili obecnej książka znalazła już ponad 16 tys. nabywców. Śmiało można, więc powiedzieć, że „Finansowy ninja” osiągnął status bestsellera.

 

20160824_194942

My też już rozpoczęłyśmy trening 🙂

„Finansowego ninja” możecie kupić w formie papierowej lub e-booka – w wersji Mobi i EPUB. Informacje o tym, jak to zrobić znajdziecie tutaj http://finansowyninja.pl/.

 

Dodaj komentarz

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.

Zostaw swojego maila, aby otrzymać darmowe inspiracje, informacje o naszych akcjach, promocjach i najnowszych postach.

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych i otrzymywanie od mamawokolicy.pl informacji handlowych.