Portal randkowy dla Mam?

Cześć Dziewczyny!

Przekazujemy w Wasze ręce portal mamawokolicy.pl i zapraszamy Was gorąco do jego współtworzenia – inicjowania tematów, które są dla Was istotne, inspirujące czy kontrowersyjne, dzielenia się Waszymi historiami, doświadczeniem, sukcesami i porażkami.

Dlaczego warto?

Po pierwsze – postawiłyśmy sobie ambitne zadanie, aby pomóc Mamom (tym przyszłym i tym obecnym) nie zatracić siebie w nawale macierzyńskich przyjemności i obowiązków. Chcemy wzajemnie się prowokować do różnych działań i marzymy o tym, abyście u nas znalazły i zachętę do działania, i inspirację, jak do tego działania się zabrać.

Nie zapominajcie o sobie, swoich wcześniejszych pasjach, zainteresowaniach, pragnieniach czy aspiracjach. Dajcie sobie prawo do bycia sobą, a nie tylko Mamą. Wszystkie chcemy pozostać kobietami, ale czy wszystkim nam się to udaje? Jeśli choć przez sekundę pomyślałaś, że Tobie nie, to już wspólnie możemy szukać sposobów na poprawę tej samooceny. W parze, w grupie kilku koleżanek problemy się zmniejszą i będzie łatwiej.

Po drugie – mamawokolicy.pl to serwis społecznościowy, który powstał z myślą o stworzeniu lokalnych, wzajemnie się wspierających społeczności Mam. W serwisie społecznościowym macmożecie tworzyć swoje profile i dzięki specjalnie opracowanej wyszukiwarce znaleźć inne, podobne do Was Mamy z okolicy.

Brzmi jak  portal randkowy dla Mam ?

„A, która Mama ma czas na randki?” zapytacie. Żadna… A co, gdybyście tutaj znalazły drugą Mamę, która ma takie same zainteresowania, jak Wy i jeszcze dziecko w podobnym wieku? I mieszka bardzo blisko Was… Wspólnie na pewno będzie łatwiej wygenerować kilka minut wolnego czasu, chociażby dzieląc się opieką nad dzieckiem.

Co chcemy Wam jeszcze ułatwić dzięki naszej wyszukiwarce Mam? Znalezienie kogoś, kto Was zrozumie tu i teraz, kiedy wcześniejsze znajomości stają się odległe o paczki pieluszek, kogoś z kim będziecie mogły z przyjemnością wspólnie spędzać czas z dziećmi i bez dzieci.

To „bez dzieci” chcemy podkreślić. Czy potraktujecie to, jak kolejną prowokację z naszej strony? Taką mamy nadzieję. Bo serwis mamawokolicy.pl kierujemy do tych Mam, które chcą pozostać fajnymi dziewczynami, a zgubiły się gdzieś pomiędzy niedospaniem, zmianą kolejnego kaftanika i zupką, w drodze między przedszkolem a szkołą.

Wykorzystajcie, prosimy swoje profile na mamawokolicy.pl, aby polecać zaprzyjaźnionym z Wami Mamom, wybór dobrej muzyki,filmu, książki czy warte uwagi wydarzenia i warsztaty.

miniblogA przede wszystkim chcemy, żebyście dobrze się bawiły, tworząc i prowadząc swój profil w naszej społeczności Mam. Jeśli jeszcze nie zerknęłyście na przykładowy profil to teraz jest świetny moment.

Po trzecie – zaglądajcie też na naszego bloga. Na blogu mamawokolicy.pl pokażemy Wam przykłady Mam, które zmieniły swoją drogę zawodową w związku z narodzinami dziecka. A może dzięki narodzinom dziecka? Część z nich tego chciała, ale część była do tego po prostu zmuszona. Czy zawsze było to pasmo sukcesów? A może znacie kogoś, kogo mogłybyśmy tutaj przedstawić? Może to właśnie Twoja historia może być inspiracją dla innych Mam?

Chcemy pokazywać kobiety, które prowadzą swoje biznesy „z dzieckiem na ręku”, rozwijają swoje pasje i zechcą się z nami podzielić swoją historią. Chcemy Was inspirować i pokazywać możliwe ścieżki rozwoju. Bycie Mamą nie oznacza wyrzeczenia się własnych marzeń o samorozwoju.

Będziemy na naszym blogu poruszać także tematykę prawną, finansową, związaną z rynkiem pracy. Zaprosimy Was do wspólnego dbania o finanse w domowym budżecie i wskażemy, gdzie prawo jest po stronie Mam.

Nie zabraknie informacji na temat nowości wydawniczych, zabawek, technonowinek i gadżetów, które pomagają Mamom w codziennym życiu. Będziemy pisać o wydarzeniach kulturalnych dla rodziców i dzieci.

A teraz  głęboki oddech i naciskamy guzik start! dolaczNasze wspólne „dziecko” – mamawokolicy.pl zaczyna własne życie. Przygotowanie tego serwisu trwało nieco dłużej niż standardowe 9 miesięcy, ale oto jest!

Powitajcie go prosimy serdecznie i z wyrozumiałością. My jako pierwsze mamy nadzieję skorzystać z siły grupy i dzięki Wam rozwijać, i udoskonalać nasz wspólny projekt. Podzielcie się informacją o nas ze swoimi znajomymi.

Zapraszamy! Bądźcie z nami.

Aneta i Marta.

Nasi Partnerzy

Good Wood